املاك كریم نژاد
خوی: بلوار مدرس جنب مدرسه سلامت بخش ابتدای کوچه موسوی1تلفن 363364200 همراه 09143631385  
نظر سنجی
نظرتان را درباره وبگاه اینترنتی املاک کریم نژاد بفرمائید؟

لینک دوستان
صفحات جانبی

برترین ها - ترجمه از پلاد ناصری: احتمالا اگر به اندازه کافی به دکوراسیون منزل خودتان اهمیت داده باشید، سعی کرده اید که بهترین دکور و تزئینات را برای اتاق خواب خودتان هم در نظر بگیرید و مناسب ترین فضا را همراه با وسایل لازم در اتاق خواب آماده و مهیا سازید. اما با تمام این اوصاف هنوز هم احساس می کنید که دکوراسیون اتاق خوابتان چیزی کم و کسر دارد؟ احتمالا فضاهای خالی اتاق خواب و به ویژه محیط اطراف تخت خوابتان، مهم ترین دلیلی است که باعث می شود این احساس در شما تقویت شود.

اما ایده پردازی برای بهبود دکوراسیون اتاق خواب با در نظر گرفتن این فضاهای خالی معمولا کار چندان ساده ای نیست و نیازمند کمی تجربه و آزمون و خطا و در عین حال صرف زمان کافی است. در ادامه نمونه های خوبی برای تکمیل دکوراسیون اتاق خواب ارائه خواهیم کرد که می توانید از آنها برای تزئین فضاهای خالی موجود در اتاقتان و در اطراف تخت خواب استفاده کنید.

1. دیوارها را با رنگ هایی پرانرژی و جذاب رنگ آمیزی کنید و یا از کاغذ دیواری های جذاب استفاده نمایید

فضاهای خالی اتاق خواب را با این روش ها تزئین کنید

دیوارهای اتاق را می توانید با استفاده از رنگ های چشم نواز غنی تر و جذاب تر کنید. همچنین از کاغذ دیواری هایی با طرح های زیبا نیز می توانید استفاده نمایید. بهتر است با توجه به رنگ های به کار رفته در دکوراسیون، یکی از دیوارهای اتاق خواب که ترجیحا دیوار پشت تخت خواب است را برای رنگ آمیزی با چنین رنگ هایی انتخاب نمایید.2. بافتی طرح دار را از دیوار اتاق بیاویزید

فضاهای خالی اتاق خواب را با این روش ها تزئین کنید
به جای استفاده از کاغذ دیواری های خاص و طراح دار، می توانید روی یکی از دیوارهای اتاقتان از بافتی طرح دار وزیبا استفاده کنید. این بافت ها می تواند شامل جاجیم، گلیم، فرش یا هر نوع بافت پارچه ای زیبا و جذابی باشد که بتواند نظرها را به خودش جلب کند و ظاهری زیبا به اتاقتان ببخشد.

فضاهای خالی اتاق خواب را با این روش ها تزئین کنید3. نقش و نگاری خاص روی دیوار ایجاد کنید

فضاهای خالی اتاق خواب را با این روش ها تزئین کنید
می توانید دیوار اصلی اتاق خواب را با یک تصویر خاص و با نقش و نگاری منحصر بفرد تزیین کنید. این ایده کاملا به سلیقه خودتان بستگی دارد. به عنوان مثال در تصویر، یک نقشه بزرگ جهان را می بینید که با تم خاکستری رنگ، روی دیوار بالای تخت خواب کار شده است و ظاهری مدرن و زیبا به اتاق خواب داده است. حتی در موارد دیگر می توان از انواع قاب های تزئینی هم برای این تصاویر بزرگ دیواری استفاده کرد.

فضاهای خالی اتاق خواب را با این روش ها تزئین کنید4. قاب عکس های مختلف به دیوار بیاویزید

فضاهای خالی اتاق خواب را با این روش ها تزئین کنید
عکس ها و تصاویر قاب شده روی دیوار می تواند اتاق خوابتان را تبدیل به یک گالری بسیار زیبا کند. البته اگر می خواهید عکس های مورد علاقه تان را قاب کنید و روی دیوار بالا تخت خواب نصب کنید، حتما سعی کنید قاب ها را به خوبی روی دیوار ثابت و محکم کنید که احتمال سقوط روی تخت خواب را به صفر برسانید و محیط خوابتان کامل امن باشد.5. از جدا کننده فضا استفاده نمایید

فضاهای خالی اتاق خواب را با این روش ها تزئین کنید
یکی از بهترین روش ها برای استفاده از فضاهای خالی اتاق، به کارگیری جدا کننده های چند تکه است. این جدا کننده ها یا دیوایدرها معمولا طرح های مختلف و متنوعی دارند و به تنهایی می توانند جلوه دکوراسیون اتاق شما را تغییر دهند. در عین حال از نظر کاربردی، استفاده از جدا کننده های فضا برایتان به صرفه تر نیز خواهد بود.6. یک تابلو نقاشی یا آینه در ابعاد افقی روی دیوارتان نصب کنید

فضاهای خالی اتاق خواب را با این روش ها تزئین کنید
اگر نمی دانید برای تزئین دیوار اصلی اتاق خوابتان از چه نوع تابلویی و با چه ابعادی استفاده کنید، باید بگوییم که بهترین انتخاب برایتان نصب یک تابلوی نقاشی با تم رنگی نزدیک به ترکیب رنگی اصلی دکوراسیون اتاق است که ابعاد آن به صورت افقی باشد. بهتر است این تابلو روی دیوار پشت تخت خواب و در بالای آن نصب شود.

فضاهای خالی اتاق خواب را با این روش ها تزئین کنید

همچنین می توانید به جای به کارگیری تابلوی نقاشی، از یک آینه قاب شده با همان ابعاد و به صورت افقی استفاده کنید. به این ترتیب به بزرگتر دیده شدن فضای اتاق هم کمک خواهید کرد. تنها نکته ای که لازم است بار دیگر روی آن تاکید کنیم، این است که از فیکس شدن و نصب صحیح و حرفه ای این آینه ها یا تابلوها روی دیوار اطمینان حاصل کنید.

فضاهای خالی اتاق خواب را با این روش ها تزئین کنید7. از آثار هنری متعدد در ابعاد افقی استفاده کنید

فضاهای خالی اتاق خواب را با این روش ها تزئین کنید
آثار هنری که می توانید از آنها برای تزئین اتاق خوابتان استفاده کنید، فقط شامل تابلوهای نقاشی نمی شود و می تواند طیف وسیعی از این آثار را در بر بگیرد که اتفاقا همخوانی و تناسب بسیار خوبی می توانند با فضای این اتاق ها داشته باشند. به عنوان مثال تابلوهای سه تکه ای که از جنس فلزی ساخته می شوند یا شامل چوب های کنده کاری شده هستند و ابعاد و اندازه ای به شکل افقی دارند، از جمله این موارد هستند. لازم نیست این قاب ها و تابلوها به صورت به هم پیوسته و یکپارچه روی دیوارها نصب شوند، بلکه می توانید آنها را با فاصله اندکی از یکدیگر نصب کنید و سطح بیشتری از دیوار را بپوشانید.

فضاهای خالی اتاق خواب را با این روش ها تزئین کنید8. المان های دکوراتیو عمودی را روی دیوارها نصب کنید

فضاهای خالی اتاق خواب را با این روش ها تزئین کنید
در صورتی که سقف اتاق خواب شما به اندازه کافی بلند است، بهتر است به جای المان های دکوراتیو افقی، از پنل های تزئینی با ابعاد و اندازه های عمودی استفاده نمایید. این گونه موارد می توانند شامل آثار هنری جذاب و چشم نوازی باشند که از نزدیکی سقف اتاق نصب می شوند و دیوار اصلی اتاق خوابتان را می پوشانند.9. طرح های تجسمی جدا از هم برای دیوار اتاق خواب مناسب هستند

فضاهای خالی اتاق خواب را با این روش ها تزئین کنید
اگر دوست دارید تزئیناتی که برای دکوراسیون اتاق خواب استفاده می کنید، کمی متفاوت تر و خاص تر باشد، و خیلی درگیر ابعاد و اندازه های هندسی اتاق نباشید، می توانید از طرح های هنری تجسمی قابل نصب روی دیوارها بهره بگیرید و فضایی هنری و مدرن در محیط به وجود بیاورید. سعی کنید این عناصر دکوراتیو را به نحوی انتخاب کنید که اجزای مختلف آنها دارای اندازه های مختلف و الگوهای خاص تری باشند تا تاثیر دراماتیک بیشتری در فضا ایجاد نمایند. این المان های دکوراتیو می توانند از جنس و متریال های مختلفی ساخته شوند، از جمله این موارد می توان به کاغذ های رنگی، تکه های فلزی، چوبی و ... اشاره کرد.

فضاهای خالی اتاق خواب را با این روش ها تزئین کنید10. کمدهای جادار دیواری را فراموش نکنید

فضاهای خالی اتاق خواب را با این روش ها تزئین کنید
یکی از کاربردی ترین ایده ها برای استفاده از فضاهای خالی اتاق خواب، به خصوص در جوار دیوارهای اتاق، ساخت کمد دیواری های جادار و اضافه کردن فضایی برای انبارش و نگهداری از وسایل است. اگر فضای خالی که در اختیار دارید، آنقدرها هم زیاد نیست می توانید تنها به ساخت و نصب کابینت های دیواری باریک اکتفا کنید و از آنها برای جا دادن خرده ریزها و وسایل کوچکی که در اطراف اتاق پراکنده شده اند، استفاده نمایید.


[ دوشنبه 1397/02/31 ] [ 08:09 ب.ظ ] [ مجتبی كریم نژاد ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

باسلام .
اینجانب مجتبی کریم نژاد
كارشناس دفتر فنی وزرات آموزش و پرورش
کارشناس مسئول فنی وحرفه ای و کاردانش
، دبیر (هنرآموز) هنرستان های طالقانی ،
شهیدچمران و شهید بهشتی تبریز -
هنرستان شهید رجایی و امام رضا(ع) خوی - معاون فنی هنرستان حرفه ای سنایی خوی-مدرس دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوی
و دانشكده سماء واحد خوی، بازنشسته مدیریت آموزش و پرورش خوی
افتخار دارم
با تاسیس مشاوراملاک کریم نژاد
و راه اندازی و بلاگ املاک کریم نژاد
همزمان در امر آموزش و
ارتقاء سطح علمی
و تخصصی صنعت ساختمان،
آشنایی با قوانین
و نحوه معاملات ملکی...
ارائه خدمات نمایم .
امیدوارم مورد قبول خداوند متعا ل و
مورد پسند مراجعین محترم واقع گردد.
++++++ ان شاءالله ++++++
شما عزیزان در صورت تمایل می توانید با
مراجعه حضوری ضمن اطلاع از مشخصات املاک از مشاوره رایگان ما برخوردارشوید.

**************************
از عزیزان علاقه مند تقاضامندم
در صورت مفید بودن مطالب نسبت به معرفی وبلاگ به دیگر دوستان دریغ نفرمائید.

اعتمادشما

@@@@@

افتخارماست.

*** املاك كریم نژاد ***
.................................
امین شما در معاملات ملكی
آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :

استخاره آنلاین با قرآن کریم

src="http://pichak.net/blogcod/clock/code.php?n=74&urlweb=pichak.net">

فال حافظ